הצוותים של קמביום

הקמת צוותים טכנולוגיים ייעודיים מותאמים ללקוח


פיתוח צוותי תוכנה יעודיים

אנחנו בקמביום מקימים צוותים טכנולוגים ייעודיים לכל לקוח בהתאם לפרויקט ולצרכים שלו.

הלקוחות שלנו מקבלים את כל המענים המקצועיים הרלוונטיים לפרויקט שלהם על ידי הצוות הייעודי המלווה אותם לאורך כל התהליך הכולל – איפיון, פיתוח, עיצוב ועוד. 

בראש כל צוות עומד מוביל טכנולוגי שתפקידו לסנכרן בין כל חברי הצוות בהתאם לפרויקט וכמובן לדאוג שהלקוח הוא חלק מהתהליך.

כך אנו יכולים לנהל את הפרויקט בסכנרון מלא ובגמישות רבה.

צוות פיתוח טכנולוגי לחברות גדולות

קיימות במשק חברות שאינן טכנולוגיות אשר מפתחות מיזמים ופרויקטים טכנולוגיים שונים.

קמביום מספקת לחברות מסוג זה צוותים טכנולוגיים אשר מפתחים עבור החברה מערכות WEB, MOBILE, מערכות פנים ארגוניות ומערכות נוספות על פי צרכי החברה.

היכולת שלנו לספק את המענה הטכנולוגי מקצה לקצה עבור חברות שאינן טכנולוגיות, מאפשרת לחברות אלו לפתח טכנולוגיות התומכות בפעילות החברה, ללא צורך בגיוס וניהול צוות פיתוח.

הרחבת צוותים קיימים בחברות טכנולוגיות

אנחנו בקמביום נותנים מענה לחברות טכנולוגיות בעיבוי הצוותים הקיימים שלהן, עבור פרויקטים, תהליכי פיתוח ופיתוח טכנולוגיות חדשניות בהן קמביום מומחית.

באמצעות הצוותים הטכנולוגיים שלנו יכולה החברה המקבלת את שירותנו, לקבל מענה עבור פרויקט ספציפי או למשך זמן בלתי מוגבל בהתאם לצרכי הפרויקט, כשהדגש הוא על הגמישות והזמינות.

הקמת צוותים עבור חברות הזנק (סטארטאפ)

חברות הזנק זקוקות לצוות פיתוח ולמוביל טכנולוגי אשר יאפיין ויפתח את המיזם שלהן. אנחנו בקמביום מספקים עבור חברות אלו את הצוותים הטכנולוגיים ומעבר לעבודת הפיתוח, אנו מכשירים את צוות חברת ההזנק בכל הידע הרלוונטי הדרוש לו על מנת להמשיך עם המוצר באופן עצמאי.

סיפורי לקוחות

Tell us about yourself

יש לך שאלה?

נשמח להיות בקשר