פרויקטים

בעשור האחרון צברנו ניסיון עשיר ורחב בפיתוח פרויקטים טכנולוגיים משלבי האפיון, עיצוב, פיתוח, בדיקות ותמיכה.

הלקוחות שלנו מגיעים מתחומים מגוונים ומקבלים את המענה המותאם להם לפי הצרכים הייחודיים להם. 

Projects flow

תהליך העבודה והבקרה בפיתוח הפרויקטים שלנו

בקמביום קיימות יחידות עסקיות המתפקדות כל אחת כיחידה אורגנית ועצמאית. כל יחידה הינה צוות יעודי הערוך לקבל את כל דרישות הלקוח. שיתוף הפעולה בין היחידות העסקיות השונות מתבצע בשקיפות עם כלל הגורמים הרלוונטים. מבנה זה מאפשר לנו לתת תשומת לב מקצועית ומדויקת לכל חלק בארגון ולפתח תחומי מומחיות לכל יחידה בהתאם לייחודיות והניסיון שלה.

(SRR)

System Requirement Review

תיאום ציפיות וגיבוש מסמך דרישות

Detailed design

אפיון טכנולוגי המבוסס על מסמך הדרישות בהובלת ראש הצוות/ארכיטקט התכנה

Work Plan

הפרויקטים שלנו מנוהלים בשיטת Agile במתודולוגיית ה- Scrum המאפשרת עבודה רבה בזמן קצר תוך שמירה על יעילות וגמישות לשינויים. אנו משתמשים במתודולוגיה זו בחלוקה לספרינטים, מיילסטונים ונקודות בקרה לאורך כל התהליך.

Agile Sprints

כל ספרינט אורך כשבועיים ומטרתו לשפר את הביצועים של הספרינט שקדם לו ולהתקדם בפרויקט עצמו. בסוף כל ספרינט, מקבל הלקוח דו"ח מפורט על התקדמות הפרויקט.

Milestones

הלקוח שלנו מעודכן מדי יום על ידי ראש הצוות ובכל סיום מיילסטון, הוא משתתף בפגישה יחד עם הצוות הטכנולוגי שלנו על מנת להציג את ההתקדמות ואת החלקים אשר הושלמו במיילסטון. בפגישה זו נציג ללקוח את משימות ההמשך.

QA

לאורך כל התהליך המערכת עליה אנו עובדים עוברת בדיקות מקיפות. בכל מקרה, לפחות ספרינט אחד בסוף התהליך מוקדש לבדיקות מקיפות של המערכת והכנה לפרודקשן.

Delivery / Production

הלקוחות שלנו

במשך השנים עבדנו עם 800 לקוחות על יותר מ-1,500 פרוייקטים!

בחרו את התגיות הרצויות לסינון

ורטיקלים

טכנולוגיות

Tell us about yourself

יש לך שאלה?

נשמח להיות בקשר